práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Kuchár Rakúsko
Pridané: 12.02.2018
Pracovná pozícia: Gastronómia / Koch
Miesto výkonu: Rakúsko okolie Schwaz, / Tirol
Galéria
Náplň práce: Príprava jedál teplej a studenej kuchyne pre hotelových a ne-hotelových hostí

hlavný pracovný pomer
práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
práca v 4* hoteli
pracuje sa 6 dní v týždni cca 9 hodín denne

Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: do marca 2018
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jednu a viac sezón
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: 2000€ netto/mesiac
Ubytovanie/strava: zabezpečené, zdarma
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

Stránka sa nachádza v režime prestavby a preto má obmedzenú funkčnosť.

Ďakujeme záujemcom o trpezlivosť.

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky